Hakkımızda


1996 yılında Ankara’da kurulan İMSAN, birçok sanayi dallarında faaliyet gösteren firmaların araç, cihaz makine ve ekipmanlarının hassas detay parça imalatlarını yapmaktadır.

Uzman kadrosuyla, alınan siparişleri eksiksiz yerine getiren İMSAN, aynı zamanda teknolojik altyapısı sayesinde tersine mühendislik uygulamalarıyla da başarılı bir grafik çizmektedir.

Yurtiçi öncü firmalarının onaylı tedarikçisi olmayı başaran İMSAN, 2008 yılından bugüne ihracaat yaparak üretim yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamaya çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi üst düzeyde hedef edinen İMSAN, alınan siparişleri teknik dokümanlara göre CAD ve CAM uygulamalarıyla CNC 5 eksen tezgahlarda hassas ölçüm cihazlarının kontrolü ile üretip tedarikçi firmaları ile kaplama, boya ve montaj proseslerini de yerine getirerek bütünüyle bir ürün ortaya çıkarmaktadır.

ISO 9001:2015 Kalite belgesine sahip İMSAN, tüm siparişlerini kayıt altında tutar ve bilgi bankasında muhafaza eder.

İMSAN Makina; devamlı teknolojinin gerektirdiği yenilikleri yatırıma dönüştürerek, deneyimli kadrosu ve ileri teknoloji Makina parkı ile bugün 4500 metrekare kapalı alanda üretim faaliyetlerine devam etmektedir.


İMSAN MAKİNA MÜHENDİSLİK KALİTE POLİTİKASI

İMSAN AİLESİ OLARAK, MÜŞTERİ VE YASAL ŞARTLARA UYGUN ÜRÜN VE HİZMETİ SAĞLAMAK VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ARTIRMAK TEMEL AMACIMIZDIR; BU AMAÇ DOĞRULTUSUNDA SÜREÇLERİMİZİN, ÇALIŞANLARIMIZIN VE KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİN ETKİNLİĞİNİ SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEYİ TAAHHÜT EDERİZ.

MİSYONUMUZ:

SEKTÖRÜN İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA ÜRÜNLER TASARLAMAK, ÜRÜN ÜRETMEK VE SERVİS HİZMETLERİNDE BULUNMAK.

VİZYONUMUZ:

30 YILLIK TECRÜBEMİZE GÜVENLE SÜREKLİ KABİLİYETLERİMİZİ GELİŞTİREREK ÖZGÜN ÜRÜNLER ÜRETİP, YURT İÇİ VE YURT DIŞI PAZARDA REKABETÇİ, GÜVEN VEREN, ÇEVREYE VE İNSANA DUYARLI BİR FİRMA OLMAK.